sobota, 8 czerwca 2013

Powitajmy nowego wilka!


Imię: Murdock
Płeć: samiec
Wiek: 4 lata
Cechy: Z poczuciem humoru, żywiołowy, energiczny i kocha zabawę. Potrafi jednak się opanować i uspokoić kiedy jest w obecności swojej ukochanej Birdy. Przy niej stara się być łagodny, delikatny i chociaż troszkę opanowany. Umie też być romantyczny i kochany jak nikt inny. Na niebie jest wyjątkowo szybki i zwinny, niestety gorzej radzi sobie na lądzie. Największą moac ma w pobliżu jezior lawy i wulkanów, z których czerpie niezwylke potężną siłę.

Stanowisko: Przywódca polowań

Specjalizacja: Tropiciel

Żywioł: Ogień

Moce: Potrafi doskonale latać. Może stać się stać się niewidzialnym, ale tylko na 3 godziny. Potrafi wezwać wewnętrzny ogień który zabija wrogów na odległość 100 metrów, ale gdy wpada w furię jego ogień może spalać tereny do 5 kilometrów, dlatego używa tej mocy tylko w ostateczności. Świetnie zna język smoków.
Patron: Fire
Partner: zakochany w Birdy
Rodzina: Wychował się w innej watasze.
Co lubi: Lubi zabawę i wszystko co z nią związane.
Czego nie lubi: Nie lubi rzeczy nudnych.
Przyjaciele: Smoki ognia
Wrogowie: Smoki wody i lodu, a także wilki z innych watah.
Historia: Przyszedł na świat w watasze wilków żywiołu wody. Wilki Alfa jednak wyrzuciły jego matkę razem z nim i jego braćmi z watahy, za zdradę. Jego matka pół roku później zmarła, a bracia musieli walczyć o przetrwanie. Niestety tylko on przeżył. Pewnego razu na swojej drodze spotkał smoki ognia. Przygarnęły go do siebie i zajęły się nim jak jednym ze swoich. Razem ze swoimi przyrodnimi braćmi smokami nauczył się latać i panować nad żywiołem ognia, czego nie nauczyła go jego matka. Gdy dorósł opuścił smoki i wyruszył w podróż, w poszukiwaniu wolnych terenów. Przelatując nad Dzikim Lasem spotkał Birdy i zaprzyjaźnił się z nią. W końcu jednak musiał się w niej zakochać.
Właściciel: Makolągwa436
Towarzysz: Morgan, iguana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz