O blogu

O blogu
Blog powstał dla każdego, kto chciałby połączyć Magię z pisaniem opowiadań. Przebywanie w watasze, stawianie siebie w roli wilka ma być miłą odskocznią od życia codziennego. Do watahy może dołączyć każdy, kto tylko lubi pisać opowiadania i ma w sobie choć krztynę wyobraźni.
Przyłącz się do naszego świata, w którym wszystko może się zdarzyć, a Czarna i Biała Magia od wieków toczą ze sobą nieustającą wojnę.

Jak poruszać się po blogu?

Wchodź w poszczególne zakładki, aby dowiedzieć się wszystkiego o życiu Watahy Zaklętego Źródła. Na górze strony znajdziesz pasek z odtwarzaczem. Możesz go w każdej chwili wyłączyć, klikając na pauzę (II) lub przejść do następnej piosenki, klikając "dalej" (>I).
Po prawej stronie możesz zobaczyć wszystkie stare opowiadania.

Historia watahy

Wataha została założona przez Carmen i Jasper'a - obecne Alfy. Pewnego dnia para młodych wilków spacerowała sobie lasami i łąkami, aż natrafiła na źródło, otoczone lśniącą poświatą. Połączone było z licznymi rzekami i jeziorkami, dlatego warunki wydały się wilkom odpowiednie i postanowiły zostać tu na stałe. Z czasem dołączyły się do nich inne wilki i tak powstała Wataha Zaklętego Źródła. Jednak sielanka nigdy nie trwa wiecznie. Wybuchł konflikt z Mroczną Watahą, która ani myśli się wycofać...

UWAGA!

Blog nie działa poprawnie w przeglądarce Internet Explorer.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz