Wadery

ALFY:
 
Imię: Carmen
Płeć: Samica (wadera)
Wiek: 6 lat
Stanowisko: Samica alfa, zabójczyni
Cechy; Pełna uroku, zwinna, przebiegła, sprytna, wesoła, troskliwa, opiekuńcza.
Żywioł: Ogień, Magia, Woda, Ziemia (natura).
Moce: Wszelkie rodzaje magii (czarowanie), czytanie w myślach, przepowiadanie przyszłości, teleportacja, projekcja astralna, lewitacja, panowanie nad naturą i żywiołami, może wejść w czyjś umysł i nim manipulować.
Patron: Bogini nocy Night, bóg ognia Fire.
Partner: Jasper
Rodzina: Ze względu na swoje niebezpieczne moce została porzucona.
Historia: Wędrując razem z samcem alfa po różnych krainach i lasach, doszliśmy nad piękne jezioro, nad którym postanowiliśmy się osiedlić.
 Jako człowiek:


 Właściciel: koniara5842

***Imię: Arven
Płeć: Samica (wadera)
Wiek: 4 lata
Cechy: Przebiegła, wyniosła, sprytna, inteligentna, żywiołowa (urodzona alfa)
Stanowisko: Młoda Samica Alfa, Księżniczka Cienia, Królowa Smoków, Władczyni Żywiołów
Żywioł: Włada wszystkimi żywiołami (woda, ogień, powietrze, ziemia); tę umiejętność rozwinęła w jeszcze większym stopniu niż matka
Moce: Wszelkie moce związane z telepatią, widzenie przyszłości, przeszłości itd., władanie smokami, teleportacja, latanie, transformacja, władza nad umysłami, empatia, znakomita znajomość sztuk walki. Jest najpotężniejszą wilczycą, odkąd istniał świat.
Patron: Night i Day (władcy wszystkich żywiołów)
Partner: -
Rodzina: Matka: Carmen; Ojciec: Jasper; Rodzeństwo: Bella, Merwan i Rey
Historia: Urodziła się w watasze.
Jako człowiek:

Jako Ciemna Istota:***

 

Imię: Bella
Płeć: Samica
Wiek: 4 lata
Cechy: Miła, uczynna, pomocna, wierna, odważna, zabawna, sprytna, mądra, zwinna, szybka.
Stanowisko: Młoda alfa, Opiekunka zwierząt
, Księżniczka Światła ( zastępuje Day)
Żywioł: Zwierzęta, słońce, magia, wszechświat.
Moce: (Tylko ona może dosiąść Białego Jelenia. Ona i jej ojciec mogą go dotykać), najpotężniejszy wilk w historii (Najpotężniejszy wilk w histori jest najsilniejsza i najlepiej włada wszystkimi żywiołami. Z żywiołem natury, ognia, wody i powietrza dorównuje jej siostra). Zmiana w człowieka, oddychanie pod wodą, związane z żywiołami, może przebywać na słońcu(planecie),
Patron: Day, Night i wszyscy inni bogowie
Partner: Jest zbyt brzydka aby ktoś ją pokochał
Rodzina: Mama - Carmen, Tata -Jasper, Rodzeństwo- Rey
, Arven, Mervan.
Historia: Urodziła się w watasze
Właściciel: Maja666666
Inne zdjęcia: 
Jako człowiek:Jako szczeniak:Pod postacią magii (magii ciemności):


Pod postacią pani wszechświata:


Jako Feniks:
BETY:

--------


Imię: Aisha
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata (nieśmiertelna)
Cechy: Choć na co dzień ukazuje łagodną część siebie, w jej zgorzkniałym sercu drzemie zło i skutecznie ukrywana nienawiść do wszelkich obcych wilków oraz do Belli, zawistnej córki Alf. Jest bardzo pamiętliwa, a przebaczanie przychodzi jej z wielkim trudem. Choć mroczna, ma poczucie humoru, jest błyskotliwa, jeśli zechce może być też urocza i miła. Obdarzona unikatowym sumieniem, kocha swą watahę i choć nigdy tego nie okazuje boli ją strata każdego członka...
Stanowisko: oda Samica Beta, Alchemik/Szaman.
Żywioł: Cień, mrok i wszelka ciemność, ogień.
Moce: Władanie żywiołami i cieniem, moce ofensywne i telepatyczne, predyspozycje do umiejętnego przyrządzania eliksirów, czarna magia.
Patron: Bogini wszechświata, Uniwers.
Partner: Kocha Severusa, z czego też wynikł niezwykle przeciągający się konflikt z Bellą,
młodą Alfą.
Historia dotychczasowego życia: Aisha urodziła się w watasze, w rodzinie znaczących Bet. 
Jej życie nie wyróżniało się zanadto od życia innych młodych wilków, poza faktem, że oddawała się nie tyle ćwiczeniom fizycznym o ile umysłowym próbom. W odróżnieniu od swojego brata Aragorna, który był wyćwiczonym wojownikiem ona ponad wykształcenie ciała przedkładała inteligencję i sztukę telepatii. Nie można było o niej powiedzieć, jakoby byłaby słabą i wątłą waderą, bo zarówno walczyła doskonale jak i polowała jednak wierzyła, że by wygrać najważniejszy jest spryt. Wiele długich godzin spędzała w zadymionej jaskini czytając przeżarte przez czas księgi lub przemierzając samotnie własne ścieżki. W odróżnieniu do swoich rówieśniczek nie interesowała się basiorami, choć wielu spoglądało na nią z ciekawością. Była niedostępna, twarda i zbudowała wokół siebie mur, którego nie pozwalała nikomu przekroczyć. Jednak wszystko się zmieniło kiedy poznała Severusa. Młodego, niezwykle inteligentnego, parającego się czarną magią. Równie tajemniczego co ona i stroniącego od towarzystwa. Porwał jej serce, a niedługo potem ona porwała i jego. Jednak Severus nie mógł się oddać miłości Aishy ponieważ był w parze ze snobistyczną i lubującą się w przepychu córką Alf, Bellą. Po długim konflikcie młoda Beta związała się z Severusem i zdawało się, że nie może być pary szczęśliwszej od nich. Jednak widmo wojny przyćmiewało ich radość, a czasy były wyjątkowo trudne. Aisha zaczęła tracić kontakt z Severusem, kiedy wrócili z nieskutecznej wyprawy do Imperium Gryfów. W czasie tej wędrówki zdarzyło się bardzo wiele - wadera straciła bliską przyjaciółkę jaką była samica Saltus Mortem, a nawet wraz z Severusem i Incantaso przeżyła śmierć i powrót do życia.
Rodzina: Matka - Incantaso, ojciec - Hondo, rodzeństwo - Asoka, Aragorn.mocze Wilki.
Jako człowiek:
Właściciel: Igas

***

INNE WILKI:Imię: Keira (czyt. Kira)
Płeć: Wadera
Wiek: 2,5 lat
Cechy: Keira to nieprzeciętnie inteligentna wilczyca z pozoru niczym nie różniąca się od innych wader. Ot biała istotka na tle przepychu innych. Skromna i cicha, zamknięta w sobie. A jednak jest coś co sprawia, że wszystkie inne wilczyce wydają się przy niej szare, o mętnych, brudnych charakterach. Może chodzi o aurę jaką Keira rozsiewa naokół siebie, może o urok osobisty, a może o duszę czystą i nieskalaną jak śnieg? 
Choć Keira poluje i zabija jak inne wilki czyni to zawsze tak by oszczędzić bólu ofierze. Nie lubi znęcać się nad innymi, lub zadawać im ból - nie osobom, które nie są jej niczego winne. Kiedy chodzi o zaciętych wrogów bladolica wadera nieprawdopodobnie się zmienia. Morduje z zimną krwią, a jęki ranionych sprawiają jej satysfakcję. Takie chwile zdarzają się jednak rzadko i tylko w wypadku, gdy Keira styka się z nieprzyjaciółmi - a trzeba wiedzieć - że nie ma ich zbyt wiele.
Stanowisko: Strażniczka.
Żywioł: Woda, powietrze.
Moce: Telepatia, moce związane z żywiołami, zmiennokształtność.
Patron: Water.
Partner: Szuka, choć bez przesadnego entuzjazmu.
Rodzina: Nie żyje.
Historia: Jej prababcia, Thya przybyła na wschód kiedy starożytne Miasto upadło, i Ziemiami Sprzymierzony zawładnęły mroczne siły. Odtąd jej rodzina zamieszkiwała puszcze nieopodal terenów Watahy Zaklętego Źródła. Kiedy matka Keiry - Ivonne - zginęła stratowana przez rogacza, pogrążona w żałobie Keira rozpoczęła wędrówkę. Błąkała się po okolicy, aż dotarła do watahy. Tam postanowiła zostać i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Czy lepszy od poprzednich, czy gorszy... tego dopiero się dowiemy.
 Towarzysz: Kiedy Ivonne zginęła, Keira rozpoczęła samotną wędrówkę przez życie. Nigdy nie szukała pokrewnych dusz - po prostu wątpiła, by ktoś mógł się zaprzyjaźnić z taką wariatką jaką ona jest.
Właściciel: Igas

***Imię: Sonia
Płeć: Samica.
Wiek: 2 lata
Cechy: Szybka, zwinna, sprytna.
Stanowisko: Tropiąca
Żywioły: Ogień, woda, powietrze.
Moce: Magia, teleportowanie się, czytanie w myślach, stawanie się niewidzialnym i widzenie w ciemnościach.
Patron: Bogini Powietrza, Air.
Partner: Szuka.
Rodzina: Całe stado.
Historia: Kiedy się urodziłam byłam w kochającym domu, ale kiedy dorastałam moi właściciele przeprowadzili się do nowego mieszkania. Strasznie się bałam. Kochająca rodzina wyrzuciła mnie z dom dlatego, bo już nie pasowałam do mebli. Błąkałam się aż ktoś mnie złapał. Trafiłam do schroniska. Tak czekałam miesiąc ale przyszło wybawienie, adoptowali mnie. Myślałam, że to koniec mojego smutku. Było dobrze, dostawałam jeść, troszczyli się o mnie. Po paru miesiącach pan zaczął mnie bić więc uciekłam. Błąkałam się, aż spotkałam Carmen i mnie przygarnęła.
Właściciel: mrunia
Inne zdjęcia:


***Imię: Hazel

Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Cechy: Szybka, zwinna, sprytna.
Stanowisko: P​rzywódczyni polowań
Żywioł: Ogień, woda, powietrze.
Moce: Magia, teleportowanie się, czytanie w myślach, stawanie się niewidzialnym i widzenie w ciemnościach.
Patron: Bogini Powietrza, Air.
Partner: Brak.
Rodzina: Nie ma.
Historia: Hazel nie miała łatwego życia. Od szczeniaka błąkała się po mieście. Pewnego dnia weszła do lasu i tam znalazła ją Sonia. Potem przyprowadziła ją do Carmen.
Towarzysz: Jak na razie nie ma.
Właściciel: mrunia

***Imię: Viria

Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Cechy: Odważna, przyjacielska, ufna, nigdy nie opuści przyjaciół w potrzebie.
Stanowisko: Tropiąca
Żywioł: Powietrze.
Moce: Potrafi stąpać bezszelestnie, wywołuje huragany.
Patron: Air, bogini powietrza.
Partner: Dixit.
Rodzina: Nie zna.
Historia: Ostatnia w miocie, porzucona przez rodzinę, ta wataha to jej jedyny ratunek.
Towarzysz: Brak 
Właściciel: lumino


***
Imię: Raian
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata 8 miesięcy
Cechy: Przebiegła, szybka, zwinna, niebezpieczna, sprytna, wojownicza, urocza, niezależna, nieprzewidywalna, skryta.
Stanowisko: Wojownik.
Żywioł: Woda, lód.
Moce: Czytanie w myślach, telepatia, związane z żywiołami, niekontrolowana furia, niewidzialność, zamrażanie.
Patron: Barafu.
Partner: Zakochana w Nuce.
Rodzina: Nie żyje.
Historia: Gdy była mała jej rodzina została zabita przez wrogą watahę. Ocaleli tylko ona i jej brat, którego nie pamięta. Błąkała się po świecie. W końcu trafiła do Watahy Zaklętego Źródła.
Towarzysz: Xevertis
Właściciel: Alex R

***

Imię: Alice
Płeć: wadera.
Wiek: 2,5 roku.
Cechy: tajemnicza, nieprzewidywalna, magiczna, pomysłowa, skryta w sobie, fascynująca, czarująca.
Stanowisko: może być skryty.
Żywioł: woda
Moce: "rzucanie" kulami wody z taką siłą, że potrafią nawet zwalić z nóg, czytanie w myślach, magiczny węch, może wywęszyć wilka nawet z odległości 500 kilometrów.
Patron: bóg wody, Water.
Partner: brak.
Rodzina: nie żyje.
Historia: Kiedy Mroczna Wataha zaatakowała jej rodzinę, Alice uciekła na zupełnie inną sawannę, którą, jak się okazało, zamieszkiwała "Wataha Zaklętego Źródła" .
Towarzysz:  klacz Anabelle
Właściciel: Jess12Wygląd wilka:

Imię: Valixy
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata i 5 msc.
Cechy: Miła, spokojna; nie lubi tłumów, uwielbia walczyć, ma problemy z zawieraniem przyjaźni. Stanowisko: Stanowisko: Wojownik.
Żywioł: Powietrze, woda.
Moce:
~ Rozmawia z bogami i bóstwami
~Dzięki mocy księżyca może kogoś uleczyć
~Umie zmienić kształt
~Umie naśladować ruchy i moce przeciwnika
~Potrafi śpiewem rozkazywać deszczu i powietrzu
~Umie rozmawiać z najgroźniejszymi smokami
Patron: Uniwers.
Partner: Brak, wątpi by sobie
znalazła.
Rodzina: Nie żyje.
 Historia: Gdy była mała jej rodzina ją porzuciła, bo miała dziwne znaki na swoim futrze. Pewne bóstwo, zobaczyło ją i  zaopiekowało się nią - od tamtej pory nie rozstawała się z bóstwami. Bogowie kochali ją, a ona ich. Valixy poznała swoje mocy i opanowała je. Gdy była na polowaniu spotkała pewnego wilka, który zapytał się czy nie chce dołączyć do watahy. Bogowie powiedzieli jej że powinna się zgodzi,ć a i tak cały czas będą przy niej. Tak więc Valixy dołączyła do watahy.
Towarzysz: Lisy Espeon i Umbreon.
Właściciel: fopa12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz