piątek, 21 marca 2014

Nowa wilczyca!Imię: Eishra (czyt. Ajszra)
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Cechy: Niezależna, inteligentna, dla niektórych urocza, sprytna, pamiętliwa, gdy jest więcej niż trzy wilki (nie licząc jej) czuje się przytłoczona.
Stanowisko: Wojownik.
Żywioł: Woda, powietrze.
Moce: Słyszy wyraźnie dźwięki, których nie słyszy inny wilk (np: bzyczenie muchy lub stukot kopyt (z daleka), resztę (nadal) odkrywa...
Patron: Masa.
Partner: Szuka.
Rodzina: Nigdy nie odnalazła swojej watahy...
Historia: W jej byłej watasze zaczynało brakować pożywienia.Trwała wojna. Wszyscy ograniczali się do minimum jedzenia (na szczęście żadna wadera nie była wtedy w ciąży). Bycie Alfą nie przechodziło tam z pokolenia na pokolenie. Każdy szczeniak był uczony do pierwszych urodzin polowiania i przywództwa stadem. W swoje pierwsze urodziny wilk szedł do lasu na polowanie, a gdy skończył wyznoczono mu grupkę wilków i razem wybierali się na polowanie. Gdy Eishra biegła z jeleniem i gdy go zabiła zorientowała się że, nie wie gdzie jest. Nie mogła zawyć jak to robiły inne wilki, gdy się zgubiły bo wtedy wróg zorientował by się gdzie się znajduje. Zrozpaczona podeszła pod drzewo i usneła. Obudziła sie w nocy i ujrzała nad sobą nietoperza. Zaprzyjaźniła sie z nim choć na początku nie rozumieli się. Czekała pod drzewem 2 miesiące. Po tym upływie czasu wyruszyła w podróż wraz z Luciusem (tak go nazwała).I do tego czasu się błąkała po świecie.
Towarzysz: Lucius
Właściciel: ~Lou

Imię: Lucius (dla przyjaciół Lolek, Edward i Slick)
Rodzaj: Zwykły
Gatunek: Nietoperz
Płeć: Samiec
Wiek: Nieznany
Historia: Eishra znalazła go (lub on znalazł ja) gdy się zgubiła.
Właściciel: Eishra 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz