sobota, 15 marca 2014

Nowa wilczyca!


Imię: Nina
Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Cechy: Jest zwykle cichą i nieśmiałą waderą o niezwykłym usposobieniu. Jest spontaniczna i niepoważna, ale stara się to ukrywać, więc sprawia wrażenie poważnej i spokojnej osoby. Nie ufa obcym, nawet co do znajomych zachowuje dystans. Jest sprytna i mądra. Początkowo może wydawać się wredna i sarkastyczna, ale to tylko jej zewnętrzna powłoka; Tak na prawdę jest miła i dobra.
Stanowisko: Wojowniczka
Żywioł: Ogień
Moce: W nocy zmienia się w człowieka, nie ma nad tym kontroli. Gdy zechce, może podczas walki podpalić swoją krew (jej ogień nic nie zrobi). Może również wyczarować ognisty tasak. Nikt nie może jej czytać w myślach, a temu, kto spróbuje to zrobić może dostać gorączki, którą może wyleczyć tylko ona (Ew. sama minie po tygodniu). Rozumie też wszystkie języki świata.
Patron: Masa
Partner: Nie ma... sama nie wie, czy jest na to gotowa. Nie wie, czy komuś tak zaufa.
Rodzina: Nie ma, a przynajmniej; Nie pamięta.
Historia: Nie pamięta jej; Pewnego dnia obudziła się z pustką w głowie. Jedynie to mogła przypuszczać, co się stało. Obudziła się wśród trupów ludzi i wilków. W nocy zmieniła się w dziewczynę, w ciągu następnych nocy również się zmieniała, a rankiem z powrotem była wilkiem. Więc Nina już sama nie wiedziała, czy jest człowiekiem, czy wilkiem... w końcu dołączyła do watahy i tu już została.
Właściciel: Nina the Killer Brak komentarzy:

Prześlij komentarz